Szorty miss Derwisch (16)

icon-reba-powered-100Biorąc pod uwagę aktualną politykę promocyjną rządu, prawdopodobnie wkrótce nie będzie się opłacało mieć normalnego i zdrowego dziecka, bowiem za nie jest tylko 500 zyli brutto. Fakt, że miesiąc w miesiąc, ale jednak tylko pięć stówek. Na flaszkę i coś na przegryzkę za dużo, na inwestycję zbyt mało. No i to denerwujące i stresujące czekanie od pierwszego do pierwszego. Ale rząd to handlowiec i marketingowiec pełną gębą i już w promocji daje ci kobieto aż cztery tysie pod warunkiem wszak, że urodzisz dziecko niepełnosprawne. Ponieważ zapowiadana też jest kolejna promocja – 8 tysięcy za dziecko z gwałtu – myśleć nawet nie chcę, co to będzie się działo i jak gwałtownie wrośnie liczba owych gwałtów. Chociaż w tej dyscyplinie możemy być liderami Europy. Strach pomyśleć za co płacić będą po 12 tysięcy, a pewnie będą. ♦ Piszę jak jest, nie ma zmiłuj i nie ma to tamto. (City Yafo, IL – Dizengoff St – Aroma Cafe).

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

5 thoughts on “Szorty miss Derwisch (16)

    1. ad. 2
      No a komu? Kto tu się napracował? Przecież sutanna zdecydowanie utrudnia gwałt! Plącze się między nogami – nie tylko księdza no i ……….

  1. Dla pewnej, szczególnej grupy przyszłych matek istnieje prosty sposób na skasowanie 4 tysięcy: ciaża zapijana procentami. To sie juz zdarza, ale zapewne przy takiej zachęcie, wzrośnie ilość doniesień o pijanych noworodkach.

  2. Poprzez zachętę do rodzenia uszkodzonych płodów PiS dba o przyszłe kadry Obrony Terytorialnej i o szeroką reprezentację paraolimpijską. Czarna mafia watykańska już liczy wpływy z chrztów i pogrzebów.
    Niech żyje Kaczypospolita Pomylona!

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s