Wyśrubowane bardzo STANDARDY

Telewizja TVN,  oraz Gazeta Wyborcza nie dostała akredytacji na tzw. Marsz Niepodległości. W uzasadnieniu odmowy napisano, że  „GW i TVN bez akredytacji medialnych 11.11. Nie spełniają standardów społeczności Marszu”.

Jedyne co w tej sytuacji naprawdę jest interesujące,  to pytanie o owe  „standardy” właśnie. Jakie one są i jak bardzo muszą być wyśrubowane,  że nie są w stanie ich spełnić dwie największe i najpoważniejsze w tym kraju redakcje.

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że faktycznie przynajmniej jednego standardu i TVN i Wyborcza nie spełniają, mianowicie nikt u nich nie zamawia pięciu piw naraz wysoko uniesioną dłonią.

Ale nie spełnienie jednego tylko standardu,  to zbyt mało moim zdaniem, by zaraz odmawiać akredytacji. No chyba, czego nie wiem acz podejrzewam, że owo zamawianie pięciu piw,  to jedyny standard jaki obowiązuje w tym szemranym nadzwyczaj towarzystwie.

onr-hajluje-161110-640

W całej tej historii jest też  i pozytywny być może element. Chodzi o to bowiem, by pod żadnym pozorem NIE PROMOWAĆ narodowej głupoty i stojących za tym  faszystowskich bojówek! Żadnych relacji z imprezy marginesu społecznego! Odmowa akredytacji to dobry pretekst żeby tak właśnie postąpić.

Advertisements

Opublikował/a

Wszystkie opisywane tu wydarzenia są jedynie wytworem mojej fantazji a nie istniejące fakty zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie nieznanych i nieszanowanych jest jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

One thought on “Wyśrubowane bardzo STANDARDY

  1. Jaki marsz niepodległości? To marsz niegramotnych życiowo, którym Bozia poskąpiła rozumu i włosów. Tak to jest, jak się śpi na boku – mózg zawsze którymś uchem wypłynie.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s