MON nie dla IDIOTÓW!

Ewidentnie ktoś wynosi tajne  informacje z tajnych posiedzeń komisji obrony narodowej. Ale jeśli się przyjrzeć jakie to są informacje, to jednocześnie jasnym się staje dlaczego są tajne! Gdybym miał taki przekaz to też bym go utajnił.

No bo publicznie minister Macierewicz mówił nie tak dawno, że nie ma bata i pewnym jest, że MON kupi od ręki przynajmniej 24 śmigłowce. Tymczasem tajna wiedza z tajnego spotkania przekazana przez jawnego na szczęście wiceministra Kownackiego jest taka, że może kupi 3 (jak się policzy z pieniędzmi) i to nie wcześniej niż za dwa lata.

Jeszcze śmieszniej jest z dronami.

Ten sam minister Macierewicz deklarował również, iż  przede wszystkim do jego prywatnej armii OT,  trafią setki dronów, by skutecznie nieutralizować żołnierzy specnazu, chyłkiem przekradających się przez polską granicę. Niestety, tajna wiedza z tajnego spotkania jest taka, że dronów będzie nie więcej niż 30 i to jeszcze pod warunkiem,  że kupi się je w Media Marktcie.

Ale jeśli za sztukę cena będzie większa niż 600-800 złotych,  to starczy kasy tylko na góra 20! No chyba, że Media Markt da jakiś upust, znaczy się opyli drony w promocji. Pamiętajmy jednak mimo wszystko,  że Media Markt jest nie dla idiotów. Mogą nie chcieć obsługiwać Macierewicza.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

4 thoughts on “MON nie dla IDIOTÓW!

  1. Nie tak dawno macierewicz zapodał paszczą, że Polska będzie miała ” broń masową ” ! Miały nią być – właśnie drony, których ” masowość ” miała zastąpić ogólne znaczenie tego słowa, w kontekście broni. Tysiące/masowo/… zakupimy!
    Kilka dni temu był w Gdyni wraz z długopisem-dudą! Po co? Jak to po co? Msza święta się odbyła, podczas której macierewicz mianował byłych kleryków, wcielonych przez komunę – do L.W.P. na stopnie oficerskie! Czym bardzo zwiększył wartość bojową armii, zasilając ją kilkudziesięcioma, nowymi oficerami, w koloratkach!
    Postękali też pod tablicą zamontowaną na kościele. Tablicą, oczywiście poświęconą „poległym” w Smoleńsku. Potem przenieśli się na okręt muzeum ” Błyskawica ” , gdzie zapowiadali rozwój – prawie nieistniejącej dziś – marynarki wojennej:)
    Stanisław

  2. Sprawa Antoniego Macierewicza, czyli дело Антония Здиславовича Мацеревича, jest jasna jak słońce. Pozostaje tylko odpowiedź na pytanie: gdzie, jak i kiedy został zwerbowany, bo przez kogo – tu wątpliwości nie ma.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s