MON nie dla IDIOTÓW!

dron-161201-1024550

Ewidentnie ktoś wynosi tajne  informacje z tajnych posiedzeń komisji obrony narodowej. Ale jeśli się przyjrzeć jakie to są informacje, to jednocześnie jasnym się staje dlaczego są tajne! Gdybym miał taki przekaz to też bym go utajnił.

No bo publicznie minister Macierewicz mówił nie tak dawno, że nie ma bata i pewnym jest, że MON kupi od ręki przynajmniej 24 śmigłowce. Tymczasem tajna wiedza z tajnego spotkania przekazana przez jawnego na szczęście wiceministra Kownackiego jest taka, że może kupi 3 (jak się policzy z pieniędzmi) i to nie wcześniej niż za dwa lata.

Jeszcze śmieszniej jest z dronami.

Ten sam minister Macierewicz deklarował również, iż  przede wszystkim do jego prywatnej armii OT,  trafią setki dronów, by skutecznie nieutralizować żołnierzy specnazu, chyłkiem przekradających się przez polską granicę. Niestety, tajna wiedza z tajnego spotkania jest taka, że dronów będzie nie więcej niż 30 i to jeszcze pod warunkiem,  że kupi się je w Media Marktcie.

Ale jeśli za sztukę cena będzie większa niż 600-800 złotych,  to starczy kasy tylko na góra 20! No chyba, że Media Markt da jakiś upust, znaczy się opyli drony w promocji. Pamiętajmy jednak mimo wszystko,  że Media Markt jest nie dla idiotów. Mogą nie chcieć obsługiwać Macierewicza.