Bezkrwawa miesiączka. Na razie!

W czasie gdy policja zajęta była wczoraj (80-ta już smoleńska miesiączka) bohaterską i całodzienną obroną drogocennego krzyża ze zniczy przed Pałacem Rezydenckim, w Warszawie dokonano kilku włamań, doszło do pobić, napadu i paru poważnych stłuczek. Ale to dla policji nie był jakiś istotny problem, bo problemem był ten gorejący krzyż. Krzyż ponad wszystko!

miesiecznica-krzyz-policja-161211-815408

Ale powiedzmy szczerze, bojówkarze Błaszczaka zajęli się tak naprawdę pilnowaniem zniczy rozrzuconych na chodniku, nie zaś żadnym tam krzyżem. To że ktoś, paru oszołomów i głupków ustawi w znak krzyża, trochę napełnionych stearyną słoików, wcale nie oznacza że to jest krzyż. Nie wiem zresztą co na to katolicy (no, powiedzcie coś wreszcie), bo po mojemu powinni protestować. Krzyż to dla nich zdaje się dość istotny symbol, gdy tymczasem bez pardonu zgraja politykierów i piSSmanów uczyniła z niego narzędzie nienawiści.

Dobrze też widać, że policję coraz śmielej i bezczelniej zaczyna się wykorzystywać do pacyfikowania i zwalczania objawów społecznego niezadowolenia.

Na razie odbywa się to wszystko lajtowo jeszcze, ale nowe ZOMO plus bojówki Obrony Terytorialnej Macierewicza za chwilę pójdą na całość. Czekam tylko kiedy wyłączą internet a następnie telefony.

W związku z takim rozwojem sytuacji, mam więc apel do was panowie drodzy mundurowi.

Nie dajcie sobą manipulować, nie dajcie się wykorzystać przez władzę do łamania demokracji i praw człowieka. Bo to wszystko już było i wiemy jak się skończyło. A teraz skończy się jeszcze gorzej. Wykonując rozkazy, wykonujcie je nieśpiesznie, niedokładnie, stosujcie strajk włoski, interweniujcie opieszale, nie rwijcie się do bitki, tam gdzie widzicie, że racja jest po drugiej stronie. Nie stawajcie przeciwko zwykłym obywatelom, broniącym normalnej Polski. Olewajcie spisiałych przełożonych jak tylko możecie, chorujcie, zasłabnijcie, idźcie na zwolnienia. Mogli nagle zachorzeć trzej sędziowie Trybunału i to i wy możecie. To dla waszego i naszego dobra, oraz lepszego samopoczucia.

Zaś ogólny wniosek jest taki, że po roku rządów „dobrej zamiany”, jak na dłoni widać, że pisiory osiągnęły już taki „stan bliskości” z narodem, jak komuna po mniej więcej 40 latach. Już muszą odgradzać się od narodu kordonem policji.

miesiecznica-frekwencja-161211-815
frekwencja do porażających jak widać nie należała…
kot-ekshumacja-161211-815
no i taka sytuacja też… co oznacza, że dyktatura dyktaturą a humor mimo deszczu dopisywał
Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

One thought on “Bezkrwawa miesiączka. Na razie!

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s