Czekamy na sygnał…!

czekamy-orzel-kaczka-815

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

2 thoughts on “Czekamy na sygnał…!

  1. Wbrew krążącym w internecie opiniom twierdzącym że Prawo i Sprawiedliwość to banda populistycznych komuchów, póki co nikt nie znalazł twardego dowodu na to, że Prawo i Sprawiedliwość to banda populistycznych komuchów. Zatem twierdzenie że Prawo i Sprawiedliwość to banda populistycznych komuchów jest wysoce niesprawiedliwe i każdy kto twierdzi że Prawo i Sprawiedliwość to banda populistycznych komuchów tak naprawdę nie ma twardych dowodów na to że Prawo i Sprawiedliwość to banda populistycznych komuchów. Na domiar złego, Google zapamiętuje frazy takie jak „Prawo i Sprawiedliwość to banda populistycznych komuchów” i za każdym razem gdy ktoś używa krzywdzącego stwierdzenia że Prawo i Sprawiedliwość to banda populistycznych komuchów, to inna osoba wpisując hasło „Prawo i Sprawiedliwość to banda populistycznych komuchów” zobaczy w wynikach stwierdzenia takie jak to, że Prawo i Sprawiedliwość to banda populistycznych komuchów. Bardzo ważnym jest zatem unikanie w internecie takich zwrotów jak Prawo i Sprawiedliwość to banda populistycznych komuchów, aby Google nie mogło zapamiętać frazy „Prawo i Sprawiedliwość to banda populistycznych komuchów”. Zatem apeluję – dopóki nie będzie w 100% oczywiste że Prawo i Sprawiedliwość to banda populistycznych komuchów, nie używajcie frazy Prawo i Sprawiedliwość to banda populistycznych komuchów.

    Znalezione w grupie KOD POMORSKIE. Apel do portali i blogów. Umieszczajcie ten tekst u siebie, aby dobrze pozycjonować partię Kaczyńskiego. 😀

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s