Pacyfikując element terrorystyczny

Zamach w Berlinie to naszym specom od bezpieczeństwa spadł wprost z nieba. Teraz mogą wszystko! Szef ministerstwa policji Błaszczak, właśnie dogaduje się z Macierewiczem, żeby na ulice wyprowadzić… wojsko. Na razie tylko żandarmerię wojskową i na razie tylko pod pretekstem „obrony obywateli przed ewentualnym zamachem terrorystycznym”. Na czołgi i transportery przyjdzie jeszcze czas.

Biorąc pod uwagę wyjątkowo bogate doświadczenie polskiej policji, a zwłaszcza żandarmerii wojskowej w walce z terrorystami, czuję się absolutnie bezpieczny i nietykalny przez jakąkolwiek bombę jakiegokolwiek Allaha.

Potencjalni terroryści, którzy wedle doniesień odrodzonego i wstającego z kolan wywiadu, od wczoraj walili do Polski drzwiami i oknami, jak się o tym dowiedzieli, o tych podjętych przez Błaszczaka środkach bezpieczeństwa, to zamarli wprost z przerażenia. Ponoć na przejściach granicznych, w koszach na śmieci wprost roi się od porzuconych w panice bomb.

Nie oznacza to oczywiście że niebezpieczeństwa nie ma. Jest i to bardzo poważne. Być może jeszcze dziś, dbające o bezpieczeństwo obywateli wzmocnione armią siły bezpieczeństwa, zaczną odławiać „element terrorystyczny” próbujący manifestować przed sejmem i przed pałacem kaczego namiestnika. Dawny ośrodek wypoczynkowy koła Gołdapii, przeżywający swoje piękne dni w roki 1981 i następnym, czeka ponoć na pierwszych lokatorów, acz – zastrzegam – mogą to być złośliwe plotki kolportowane przez ziejącą zoologiczną wprost nienawiścią opozycję.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

2 thoughts on “Pacyfikując element terrorystyczny

  1. Wojsko powinno wyłapać pisią bandę i odosobnić.
    Już ten wariant przerabiali więc łatwo pójdzie.

    1. niestety, dowodzący wtedy albo nie żyją albo się nie wychylają. Trzeba samemu brać sprawy we własne ręce.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s