PIĘĆ najpopularniejszych tekstów 2016

Czas na krótkie podsumowanie. Przedstawiam wam pięć tekstów, które w roku 2016 cieszyły się największą popularnością. Najczęściej w nie klikaliście i najczęściej czytali. Co ciekawe, i co nawet dla mnie jest pewnym zaskoczeniem, najpopularniejszym tekstem roku został ten napisany i opublikowany w marcu roku… 2014. Zyskał po prostu drugą młodość. Prawdopodobnie chodzi o tematykę i postawione tam tezy, czego dowodzić może wyjątkowo gorąca dyskusja. Oto pełne zestawienie pięciu najpopularniejszych tekstów 2016. 

1.

przemoc-140314-1000550

Bijcie baby to wasz obowiązek. Czyli o tym, że biskupi uważają, iż w Polsce ochrona kobiety jest wystarczająca i nie ma żadnych podstaw by dodatkowo otaczać je ochroną. Zwłaszcza narzuconą przez Brukselę konwencją. Bo to zamach na polską tradycję, na rodzinę, na wiarę i na kościół.

2.

sejm-150813-1100550

Pieniądze czynią jednak cuda. Posłowie dowiedli, iż w ciagu zaledwie jednej doby można się skutecznie wyleczyć się z ostentacyjnej wiary i równie ostentacyjnego katolicyzmu. Mieli tłumnie wylatywać na tradycyjną i dziękczynną, narodową pielgrzymkę do Watykanu. Jednak nie wylecieli. Przez pieniądze! Bo za pielgrzymkę trzeba było… zapłacić!

3.

kogut-150724-1100550-2

Żywy przykład na to, że w Polsce każdy jełop może zostać senatorem. Senator PiS Stanisław Kogut zwykł mawiać: „Jestem katolikiem i mam kręgosłup”. Niestety ten kręgosłup podtrzymuje jedynie pustą czaszkę. Gdyby na górze miała dekiel, byłaby zwykłym zbiornikiem na deszczówkę.

4.

mon-macierewicz-160623-1000500

Smród u bram koszar. W skrócie: wariat robi z podległej sobie placówki dom wariatów, co jest wysoce niebezpieczne biorąc pod uwagę charakter tej placówki.

5.

krakow-wawel-policja-161219-1024600

Kraków straci (przez ten Wawel). Otóż, w ramach odwetu za blokowanie Kaczyńskiemu wjazdu na Wawel, prezes jakoby zdecydował, że… rezygnuje z dalszego przetrzymywania tam truchła swego brata. Tak szybko jak będzie to możliwe, brat z bratową zostaną przeniesieni w inne, bardziej przyjazne miejsce, kto wie czy nie bardziej godne niż ten cały Wawel.

Życzę miłej lektury.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

One thought on “PIĘĆ najpopularniejszych tekstów 2016

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s