Adopcja zakazana

„Adopcje międzynarodowe pozbawiają każdego roku ok. 280 – 300 dzieci możliwości dorastania w kraju ojczystym. Adoptowane dzieci, wychowywane poza granicami kraju, bardzo szybko tracą związki z kulturą i językiem polskim i jedynie od wrażliwości nowych rodziców zależy, jak silnie i jak długo podtrzymywana będzie więź emocjonalna z Polską” – oznajmiło Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej i …odcięło finansowanie dla ośrodków adopcyjnych, zajmujących się adopcją zagraniczną.

Wytłumaczę to po swojemu.

Ministerstwo zapomina, tak jak i zapomina ta ruda pinda pani minister, że dla tych dzieci, najczęściej niesprawnych i schorowanych, adopcja zagraniczna to jedyna szansa na jakiekolwiek godne życie, a być może nawet przeżycie.

W tym też sensie jest im kompletnie obojętne, tym dzieciom znaczy się, czy będą dalej Polakami, czy może Szwedami, czy Francuzami, albo Amerykanami. Wisi im „kraj ojczysty” i powiewa „emocjonalna więź z Polską”. Powiem dosadniej: mają to centralnie w dupie! W dupie też mają kulturę, język polski, flagę, orła w koronie, lub bez też mają w dupie. Dla nich liczy się tylko godność i szansa na szczęśliwe życie, oraz poczucie posiadania rodziny. Wszystko inne to kompletnie nieistotny margines. Ale wytłumaczcie to tej rudej pindzie Rafalskiej.

Państwo, którego ministrowie prześcigają się w wygłaszaniu frazesów i które to państwo ma pełną gębę sloganów o życiu i o dzieciach, robi wszystko, by to życie im uniemożliwić, by obrócić je w koszmar, skazując na brudne, śmierdzące przytułki z pięćdziesięcioma złotymi miesięcznie na łeb. Tylko dlatego, że nade wszystko liczy się związek z kulturą i językiem polskim, tudzież emocjonalna więź z Polską. Wiesz co Rafalska? Pierdol się!

icon-fanpejdz-ramka-300

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

6 thoughts on “Adopcja zakazana

  1. Coraz bliżej do sąsiedniego „mocarstwa” z ich ustawą „Dimy Jakowlewa”, po której tysiące dzieci zmarły w przytułkach bez żadnych szans na przeżycie i życie…

  2. I na co ta egzaltacja? Ona nie odratuje tej jak jej tam. „Wiesz co Rafalska? Pierdol się!” Jako osobnik permanentnie i notorycznie wyzbywający się z lubością wartości, godności, przyzwoitości i zwykłej kindersztuby śmiem podsumować cytat stwierdzeniem, że ona wygląda na taką, której usunęli wraz z guzem macicę i znaczną część organu służącego do „pierdolenia się”. Twoje życzenia są więc przeciwskuteczne.

  3. To przecież nie jej pomysł, jak wszystkie inne obecnych ministrów. Fakt, że firmuje go swoim nazwiskiem, nie otwiera drogi ewentualnym kandydatom i ostatniej propozycji :)) (jeśli kiedykolwiek)

  4. Bo ja wiem? za taką znieczulicę proponowanie tej pindzie odrobinę przyjemności? Toć ona poczuje się takim obrotem sprawy dowartościowana!!

  5. Kiepełe polega na tym,że teraz zagraniczne adopcje będą w rękach ( kieszeniach ) Kościoła Kat. Czy muszę cokolwiek dodawać ?

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s