Stan Oczekiwania

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

7 thoughts on “Stan Oczekiwania

 1. Grecka bogini sprawiedliwości – Temida – straciła opaskę na oczach…
  Opaska byłą mitologicznym symbolem bezstronności, kierowania się prawem – nie sympatiami osobistymi, nie rozkazami ludzkiego watażki…
  Obserwowałem Temidę, która zdobiła fasady polskich sądów, była ” główną postacią ” – sądowych fresków.
  Opaska na oczach Bogini, zaczęła wyrażnie się poruszać… W końcu odpadła… ukazując prawdę – o karykaturalnej postaci , która ukrywała się pod maską, pod ukryciem tejże opaski bezstronności…SZOK !!!!
  Okazało się, że dziś – wczorajsza bogini – ma gębę, ryj, mordę: niemoralnego karła, szaleńca! Mordę jarosława kaczyńskiego!
  Którego jakiekolwiek prawo nie obowiązuje, którego nie obowiązują regulaminy, a dotychczasowa świątynia demokracji – sejm – jest jego prywatną własnością!
  Który włazi na sejmową trybunę – wtedy gdy chce, poza ” jakimikolwiek trybami ” – a usłużny pisi marszałek – udostępnia mu mównicę!
  Chory karzeł, którego jedynym celem jest: ” wadza „!
  ” Wadza – dla wadzy” , władza służąca zemście, za to, że kurdupel chce zagłuszyć słuszne wyrzuty sumienia, które męczą go, z powodu przyczynienia się do śmierci brata!
  ” Wszyscy bedziecie siedzieć ” ! – oznajmił karzeł przywołanemu – przez siebie – posłowi ” Nowoczesnej „….
  Wściekła gęba, świdrujące ślipka ” panaprezesa „, znamionujące ostatnie stadium poważnej choroby psychiatrycznej! Czy naprawdę takim osobnikom, chcemy oddać Polskę?
  Stanisław

  1. Tak!
   PIS THIS IS YOUR ROAD TO HELL !!!!!

   OBUDŻCIE SIĘ, ZANIM WSZYSCY ZNAJDZIEMY SIĘ W CZARNEJ DUPIE!!!
   Stanisław

 2. Panie Stanisławie, nie ma czegoś takiego jak „choroba psychiatryczna”. Psychiatryczny może być szpital lub badanie n.p., a w tym wypadku chorobę psychiczną. Z resztą artykułu się zgadzam jak najbardziej. Pozdrawiam

  1. Peter:)
   Pisałem emocjami, sercem i impulsem tragicznej chwili:) Stąd te niedociągnięcia. Ważne, że zgadzasz się z głównym ” wątkiem ” :))) Oczywiście – chodzi o chorobę psychiczną. Psychiatria – to dziedzina wiedzy medycznej:)
   Stanisław

 3. Ponieważ nie wierzę w katolickie zabobony typu Kana Galilejska, piekło, niebo czy sąd ostateczny – życzę Liliputinowi &consortes, aby ich jasny szlag trafił i aby znaleźli się na śmietniku historii.
  I nie będzie już w Polsce takich nazwisk jak Kaczyński, Ziobro, Płaszczak czy Du.a – ich zstępni uciekną od tych naznaczonych infamią i hańbą nazwisk.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s