Wróżba, czyli czy cipa odzyska osobowość

Z wróżek, wróżbitów i jasnowidzów korzystają dziś namiętnie różne takie oboczne fake media, co to po pierwsze nie odróżniają turystów i spacerowiczów od demonstrantów, a po drugie robią sobie jaja z rządu i pana prezydenta uczyniwszy z tego naczelną wręcz linię programową.

I tak pewna wróżka z Kielec imieniem Beata (upsss, to imię dziś może odbierać jej wiarygodność), spekuluje na jednym z portali, czy prezydent podpisze, czy też nie podpisze ustawy o Sądzie Najwyższym. To z pewnego punktu widzenia dobry pomysł, bo tylko jasnowidz albo wróżka właśnie jest w stanie jako tako pewnie przewidzieć co też niemiłościwie nam panujący uczyni. I tak rzecze wróżka Beata:

” Karty tarota informują, iż prezydent Andrzej Duda jest sporny i nie ma przekonania do wdrożenia ustawy. Ponadto na prezydenta działa wiele niekorzystnych energii oraz naciski i manipulacje ze strony najbliższego otoczenia. W efekcie nie zaznacza się progres i korzyść dla społeczeństwa, gdyby ta ustawa miała w najbliższej przyszłości działanie w praktyce, a postawa samego prezydenta jest w karcie Wisielca, reprezentująca brak zmian. Pojawiła się też czarna karta, której wielki arkan mówi o boleści duszy, jaką odczuwa teraz nasz prezydent”.

Jeśli boleść dupy nazywa się teraz boleścią duszy, to powiem, że wróżka Beata nic a nic mnie nie przekonuje. Pomijając to, że cała ta wróżba to jakiś piramidalny bełkot. Czyli nie myliłem się: imię Beata gwarantuje dziś przekaz pozbawiony sensu i totalny badziew, także w sensie estetycznym.

Oczywiście można założyć, że niektórzy mają duszę w dupie, albo w jej bliskiej okolicy, wtedy diagnoza wróżki Beaty miała by odrobinę sensu, bo boleść duszy byłaby jednoznaczna z boleścią dupy i odwrotnie. W przypadku prezydenta ten wariant jest nawet bardzo prawdopodobny. Natomiast wyciągając wnioski z przeszłości i analizując podobnego typu schorzenia pana prezydenta, zakładam z bezdyskusyjną wręcz pewnością, że gość podpisze ustawę w tri miga. Nie ma żadnego powodu, by sądzić inaczej.

I teraz pora na zasadnicze pytanie. Brzmi ono: Jak można być taką dudą?

Ciągle i nieustająco się dziwię bowiem, jak dorosły wydawałoby się facet, w miarę jeszcze młody człowiek ale nie głupawy nastolatek, z pozoru rozgarnięty i teoretycznie wykształcony. choć jak widać ze swobodnym dość podejściem do tego czego go uczyli, jednym słowem jak taki facet może być aż takim emocjonalnie niedojrzałym tchórzem, pozbawionym elementarnych cech jakiejkolwiek osobowości. Jak może być taką chodząca cipą. Po dwóch latach siedzenia w kiblu, gdzie każdy na niego wodę spuszcza, ma oto jedyną i pewnie niepowtarzalną szansę zmazania swych dotychczasowych ciężkich grzechów. Ma szansę przestać być pośmiewiskiem tłumów, zdjąć z siebie to odium cipowatości, uwolnić się od wizerunku politycznego popychadła a nawet ruchadła tego psychola z Żoliborza. Jednym gestem może przejść do historii i odzyskać wydałoby się na zawsze stracony szacunek tłumów. A on nic! W Juracie kurwa mać na nartach wodnych dupę wozi.

Reklamy

Opublikował/a

Niektóre opisywane tu wydarzenia mogą być wytworem mojej fantazji a nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane. Jakiekolwiek podobieństwo do osób powszechnie znanych i nieszanowanych jest jednak jak najbardziej zamierzone i nieprzypadkowe.

4 thoughts on “Wróżba, czyli czy cipa odzyska osobowość

  1. Nie trzeba być nadmiernie inteligentnym, aby zauważyć, że pośpiech pislamistów to dupochron Adriana, Chodzi o wyrok SN w sprawie „ułaskawienia” Kamińskiego. Adrian aż przebiera nóżkami, aby ten gniot podpisać.
    Cipą był, jest i będzie. Taki klimat…

  2. Cipowatość zapewne się wzięłą z dewocyjno-katolickich wzorców wczesnej rodzinnej edukacji.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s