Top 2016. Lista NAJPOCZYTNIEJSZYCH tekstów

Oto  absolutny Top roku 2016, czyli zestaw pięciu najbardziej poczytnych tekstów na blogu w tym powoli kończącym się już roku. Kolejność według ilości odsłon.

1/ BIJCIE BABY. TO WASZ OBOWIĄZEK

przemoc-140314-1000550

Polscy biskupi wreszcie jasno określili swoje stanowisko. Bicie kobiet, poniżanie ich, przemoc w rodzinie i w domu, to istotna cześć polskiej tradycji katolickiej, i jako taką należy ją pielęgnować i i chuchać i dbać o jej zachowanie z najwyższym pietyzmem.

icon-separator-200

2/ PIENIĄDZE CZYNIĄ JEDNAK CUDA 

jezus-cud-161024-815815

Czy można w ciagu jednej doby wyleczyć się z nadmiaru ostentacyjnej wiary i równie ostentacyjnego katolicyzmu? Można! Dowiedli tego niektórzy posłowie. Właśnie mieli tłumnie wylatywać na tradycyjną i dziękczynną, narodową pielgrzymkę do Watykanu. (…) Marszałek Marek „Członek“ Kuchciński zdecydował jednak w ostatniej chwili, że wycieczkę tą, sejm będzie finansował tylko częściowo, wręcz symbolicznie. Ci co chcą lecieć muszą z własnej kieszeni zapłacić 1200 złotych. Wciągu paru więc godzin lista chętnych do wylotu z osób dwustu z owym dużym hakiem skurczyła się do osób zaledwie… kilkunastu. Tak oto stał się cud.

icon-separator-200

3/ ŻYWY PRZYKŁAD NA TO, ŻE W POLSCE KAŻDY JEŁOP MOŻE ZOSTAĆ SENATOREM

kogut-150724-1100550-2

Senator Stanisław Kogut, przedstawiciel PiS jeśli by ktoś nie wiedział, zwykł mawiać: „Jestem katolikiem i mam kręgosłup”. Niestety ten kręgosłup podtrzymuje jedynie pustą czaszkę. Gdyby nie miała od góry kudłatego dekla, byłaby zwykłym zbiornikiem na deszczówkę.

icon-separator-200

4/ SMRÓD U BRAM KOSZAR

mon-macierewicz-160623-1000500

Kwas i smród to już w MON jest i coraz bardziej przenosi się na podległą MON armię. Spójrzmy prawdzie w oczy: kwas i smród stanęły u bram koszar i powoli się przedzierają do środka. Aby się przekonać, że dzieje się źle a nawet coraz gorzej, wystarczy pogadać z żołnierzami. Poziom frustracji zaczyna być tyleż zastanawiający co niepokojący. Oto co mówi i czym żyje kadra zawodowa Wojska Polskiego.

icon-separator-200

5/ SEKS TERLIKOWSKICH 

terlikowska-160810-1200600

Moralny autorytet jakim bez wątpienia jest pani Terlikowska (kto uważa inaczej, niechaj pierwszy rzuci kamieniem), publicznie oznajmiła że – uwaga – seks oralny nie jest grzechem! Mówiąc jest wprost i bez zahamowań, wylizywanie cipki i obciąganie kutasika jest jak najbardziej dozwolone i pan bóg absolutnie nie ma nic przeciwko temu, sam zresztą prawdopodobnie na prawo i lewo do cip różnych swym ozorem bożym się dobierając. Jest wszak jeden warunek – twierdzi Terlikowska. Wszystko musi zostać w kobiecie!

icon-separator-200

TOP 10+ czyli listę najpoczytniejszych tekstów w ogóle, czyli od początku istnienia strony, macie TUTAJ

Reklamy